آبکاری کروماته زرد

آبکاری کروماته زرد

آبکاری کروماته به منظور افزایش مقاومت فلز در برابر خوردگی و زنگ زدگی بر روی فلزاتی همچون آلومینیوم ، روی ، نقره ، کادمیوم انجام میشود.

آبکاری کروماته در انواع رنگ ها مانند : سفید ، زرد ، آبی ، مشکی ، سبز ، هفت رنگ و ... اعمال میشود.


در ادامه درمورد آبکاری کروماته زرد صحبت میکنیم که یکی از رنگ های پرطرفدار در صنعت آبکاری میباشد. پیش تر در باره آبکاری کروماته مشکی مقاله ای برای شما منتشر کرده ایم که میتوانید برای مطالعه آن اینجا کلیک کنید.


آبکاری کروماته زرد

آبکاری کروماته زرد NiGo 9114P ، یکی از فرآیندهای تکمیلی و تبدیلی جهت افزایش مقاومت به خوردگی و رنگی کردن سطح فلزات می باشد. در نتیجه این فرآیند رنگ سطح فلز به زرد و با اندکی تغیرات به الوان تبدیل می گردد. از این فرآیند برای فلزاتی نظیر روی یا قطعاتی با پوشش روی (گالوانیزه)، آلومینیوم، کادمیم، منیزیم، نقره و برخی از سایر فلزات استفاده می گردد. از این پروسه می توان جهت انواع پوشش های روی حاصل از فرآیندهای سیانوری، اسیدی و قلیایی عاری از سیانور بهره برد. همچنین جهت حصول بیشترین مقاومت به خوردگی استفاده از پروسه لاک سیل کننده کروماته  NiGo 9905 یا NiGo 9906 بر روی پوشش کروماته مذکور میتوان استفاده کرد.

 

مجموعه آبکاری پارسه ارائه دهنده انواع آبکاری میباشد . شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش انواع آبکاری با ما در ارتباط باشید .