راه اندازی خطوط آبکاری
راه اندازی خطوط آبکاری

از سال 1966 شرکت PAL آغاز به طراحی و ساخت خطوط تمام اتوماتیک نموده و اکنون با دارا بودن بیش از500 نفرکارشناس و متخصص در 36 کشورجهان حدود 1700 خط بسیارمدرن را نصب نموده است .تیراژ تولیدمتوسط ماهانه 10 عدد خط اتوماتیک با سطح کیفی بسیار بالا و در عین حال قیمت مناسب باعث شده تا این شرکت اکنون بزرگترین و معتبرترین سازنده در جهان محسوب گردد . شرکت اشلوتر آلمان نیز از پیشگامان ساخت اینگونه خطوط در دنیا است که اولین خط اتوماتیک خود را در سال 1932 در شرکت WMF آلمان نصب نموده است.

راه اندازی خطوط تمام اتوماتیک:
شایان ذکر است که شرکت PAL از سال 1996 آغاز به طراحی و ساخت انواع خطوط تمام اتوماتیک نموده و هم اکنون با دارا بودن بیش از 500 نفر کارشناس و متخصص در حدود 1700 خط بسیار مدرن را در 36 کشور جهان نصب نموده است. سرعت در ساخت (به طور متوسط راه اندازی 10 خط در هر ماه) ، کیفیت بسیار بالا و در عین حال قیمت مناسب باعث شده است که شرکت PAL به عنوان بزرگترین و معتبرترین سازنده خطوط تمام اتوماتیک در جهان شناخته شود. همچنین از شرکت اشلوتر آلمان که اولین خط اتوماتیک خود را در سال 1932 برای شرکت WMF آلمان ساخته است، به عنوان یکی از پیشگامان ساخت اینگونه خطوط یاد می شود.

  در حال حاضرعلاوه بر این فعالیت گسترده برای اولین بار در جهان سیستم بهینه سازی فرآیند آبکاری(Plating Optimazation Solution) را به مشتریان خود عرضه می دارد ، این نرم افزار شبیه سازی آبکاری طراحی صحیح و مناسبی از شکل جیگ فاصله آند - کاتد و نحوه قرارگیری قطعات در جیگ، آندهای کمکی و...  برای توزیع مناسب جریان برای دسترسی به بهترین کیفیت با مزایای ذیل را ارائه می دهد:

  1- طراحی سریع و دقیق بدون سعی و خطا

2- کاهش مصرف فلز پوشش شونده

3-کاهش مصرف برق

4- استاندارد شدن پوشش آبکاری

شرکت آبکاری آذین پوشش پارسه آماده ارائه پیشنهاد از شرکت های مذکور برای بهینه سازی و اتوماسیون در کلیه فرآیند های آبکاری است .

شایان ذکر است که در مواردی که تیراژ تولید بسیار بالا می باشد، این خطوط پیشنهاد می گردند.